Košík je prázdný
cs
EN

SmileKids.cz  


O nás

Sledujte nás na Instagramu @smilekids.cz

Společnost «SMILE» se stará o to, aby každé oblečení bylo nejoblíbenější z celé garderoby malé parádnice a aby se ještě za mnoho let v myšlenkách vracela k neopakovatelným okamžikům ze svého dětství.

Vzpomínáte si ještě na svoje oblíbené oblečení?

«SMILE» - je módní značkové zboží pro malé lady, které bylo vytvořeno v roce 2016 v Praze. Každý model oblečení se šije v limitovaném počtu v jednom závodě na Slovensku z kvalitních a pro dětskou pokožku příjemných látek vyrobených ve Francii, Italii, Španělsku a Německu.

Oblečení se vytváří s ohledem na poslední módní trendy, v jemně elegantním stylu, kdy se zvláštní pozornost věnuje každému detailu. Při tom je pohodlné, což dovoluje jejich majitelkám, aby se lehce otáčely při tanci, aniž by se při tom musely trápit tím, že se jejich oblečení zmačká nebo bude omezovat jejich pohyb.

Kolekce roku 2017 je představována v módních něžných odstínech a určitě se bude líbit milovníkům luxusní kvality a elegantní klasiky.

Věříme, že naše oblečení je uměním.

Módní návrhářka

Sledujte mě na Instagramu @zulfiya.bele

Jmenuji se Zulfiya Shaykhutdinová a jsem kreativní ředitelkou online-shopu SmileKids.cz - projektu Elegatního dětského oblečení pro Malé Princezny ve věku 5 - 13 let.

Vystudovala jsem textilní návrhářství na Technické univerzitě v Liberci a od té doby pro mne Čechy stále zůstávají tím opravdovým domovem. Své další vzdělání jsem pokračovala v Porto, Portugalsku. Měla jsem štěstí se zúčastnit studijního pobytu na vysoké škole designu a módy ESAD, kde zkušení, vysoce kvalifikovaní učitelé-profesionálové pomáhají studentům splnit sen ve světě módy.

Poslední rok jsem spolupracovala s výrobci značkovych látek vyrobených ve Francii, Itálii, Španělsku a Německu. Každou sezonu se zúčastňuji veletrhu látek v Mnichově MUNICH FABRIC START, který na mezinárodní úrovni prezentuje poslední módní trendy v technologiích výroby látek. Velmi pečlivě si vybírám elegantní střih a módní odstíny, a zároveň se také starám, aby oblečení pro Malé Princezny bylo funkční a příjemné.